Вівторок, 21 Вересня

Львівський центр екстреної допомоги отримав 12 нових автомобілів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 6 жовтня, Львівському обласному центру екстреної медичної допомоги на вулиці Миколайчука, 9 у Львові передали 12 спеціалізованих автомобілів «швидкої».

Десять автівок закупили за кошти Національної служби здоров’я України за ковідівським фондом, а дві – за кошти програми підтримки ЕМД від громади Турківського району. Це автомобілі екстреної допомоги класу «В».

Станція 103 у Львові отримає 4 авто, пункти медицини катастроф – 2 авто, нововідкритий пункт у с. В. Висоцьке на Турківщині отримає один автомобіль. Також по одній кареті відправлять Новояворівськ, Борислав, Стрий, Буськ та Старий Самбір.

Обласний центр екстреної допомоги, як писали Наші Гроші. Львів, у вересні замовив десять спеціалізованих автомобілів типу В на базі Citroen Jumper. Один такий автомобіль коштує 1,96 млн грн.

Автомобілі укомплектовані ношами для транспортування пацієнта, одним кисневим балоном на 2 тис. літрів та портативним балоном на 400 літрів. Для підтримки дихання тут є дихальні мішки, ларингоскопи для обстеження гортані та аспіратори.

До комплектації «швидкої» також входить обладнання для діагностики: апарат для вимірювання кров’яного тиску, портативний монітор пацієнта, глюкометр для вимірювання рівня глюкози в крові тощо. А також обладнання для першої медичної допомоги − дефібрилятор у випадку порушення серцевої діяльності, небулайзер для інгаляційної терапії, електрокардіограф, шприцевий насос тощо.

Як розповів раніше у коментарі Тvoemisto.tv в.о. керівника центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько, загалом в області сьогодні на виклики виїжджають 115 автомобілів швидкої медичної допомоги. При цьому близько 65% всього автопарку потребують оновлення. У службі також є дефіцит водіїв. На сьогодні бракує близько 50-ти водіїв, більшість на території Львова.  До кінця року в обласному центрі очікують ще на 22-25 нових автомобілів «швидких», які обіцяли закупити у МОЗ.

Share.