Вівторок, 28 Листопада

Львівський бізнесмен відмив на ПДВ понад 35 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Бюро економічної безпеки України розкрило злочинну схему відшкодування ПДВ на якій відомий львівський бізнесмен відмив понад 35 мільйонів гривень. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі БЕБ.

У компаній львівського бізнесмена вилучено понад 25 млн грн готівкою Також вилучено фінансово-господарські документи та носії інформації, що підтверджують протиправну діяльність товариства.

Встановлено, що службові особи згаданого товариства, протягом 2021-2022 років, купували різноманітні продукти харчування у декількох приватних підприємств. Надалі товари реалізовувалися суб’єктам господарювання різних форм власності, а також через мережу продуктових магазинів на території Львова, що належить відомому львівському підприємцю.

При цьому, продаж згаданих товарів не відображався у податковій звітності.

Таким чином товариство штучно створило нібито наявні залишки вказаних ТМЦ у складських приміщеннях, що дало можливість внести неправдиві відомості до офіційних документів та подати заяви на повернення сум бюджетного відшкодування ПДВ.

Використовуючи таку схему, товариство завдало державі збитків, у вигляді незаконного бюджетного відшкодування ПДВ на майже 35,4 млн грн.

Імені підприємця, який відмивав кошти платників податків не називають.