Вівторок, 7 Лютого

Львівський рятувальник встановив Національний рекорд на півмарафоні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За дві години офіцер державної служби з надзвичайних ситуацій подолав дистанцію у майже 22 км за дві години. Забіг Володимира був ускладнений: дистанцію долав у повній рятувальній амуніції, яка важить 20 кг. До рекорду спеціально не тренувався, бо спортом займається щодня.

Загалом у спортивній акції “Гран-Прі Львівського напівмарафону 2017” взяли участь близько двох тисяч учасників серед них професійні спортсмени і любителі. Бігли у різних дистанціях: 2, 5,10 та 21 кілометри.

“Я хочу внести свою лепту для того, щоб всі рятувальники займалися спортом і могли себе вдосконалити і врятувати чим більше людей. Для того щоб поважали рятувальників, щоб вони були підготовлені підтягнуті”, – говорить Володимир.

“Нас вразила ідея рекорду і через те, що це один із тих рекордів, які несуть в собі ідеологічне наповнення. І нам дуже приємно, що сьогодні професія рятувальника піднята на такий високий рівень на рівень рекорду України”, – зазначила керівник національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Сьогодні у Львові вдруге провели масштабний міжнародний напівмарафон GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017.

Другий Львівський напівмарафон зібрав 2250 учасників. Цього року організатори події, компанія Run Ukraine, пропонувала традиційні індивідуальні дистанції: 21; 10; 5 або 2 км.

Забіг на 2 км був благодійним. 50% від стартового внеску учасників цього забігу направлені на придбання спортивного протезу для героя мультимедійного проекту «Переможці», завдяки якому відбувається регулярна підтримка ветеранів АТО. Однойменний забіг є продовженням серії стартів «Переможці», що відбувалися протягом року у Києві, Дніпрі, Одесі. Торік участь у змаганнях взяла 1 тис. 300 осіб.

60% з усіх учасників – це люди, які приїхали до Львова, як українці, так і іноземні учасники. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На старт головної дистанції напівмарафону вийшло 1 тис. 100 учасників.

Окрім благодійного забігу, вперше у Львові в рамках GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 відбувався сімейний забіг на 2 км Family Run. Пробігти самостійно дистанцію могли і маленькі спортсмени. Для них було організовано традиційні старти на 100, 500 і 1000 метрів.

Цікавинкою другого Львівського напівмарафону були медалі фінішерів. Кожен учасник дистанції 21,0975 км отримав на фініші унікальну пам’ятну медаль із зображенням портрета Андрія Кузьменка (лідер гурту «Скрябін»).

Маршрут півмарафону пролягав історичними вулицями міста. Старт і фініш – біля Оперного театру.

GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017 – завершальний етап всеукраїнської бігової ліги Run Ukraine Running League 2017, що включає у себе 5 бігових подій у 4 містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. За підсумками усіх стартів будуть визначатися переможці серед любителів.

© unn.com.ua