Львівські ІТ-компанії увійшли до світового рейтингу найкращих аутсорсингових компаній

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

До щорічного рейтингу найкращих аутсорсингових компаній світу потрапили сім компаній зі Львова, повідомляє Tvoemisto.tv.

До щорічного рейтингу аутсорсингових компаній The 2018 Global Outsourcing 100 опинилися 18 українских ІТ-команій, серед яких вісім компаній із штаб-квартирами у Львові. Про це йдеться у звіті міжнародної асоціації IAOP, яка складає Топ-100 світових аутсорсингових компаній на основі заявок, які аналізує суддівська колегія.

Відтак до світового рейтингу потрапили львівські ІТ-компанії SoftServe, Eleks, Ciklum, TEAM International, N-iX, Intellias, EPAM Systems, Sigma Software. Для порівняння минулого року до сотні найкращих аутсорсерів потріпили сім львівських компаній, а позаторік – лише дві.

«The 2018 Global Outsourcing 100 вкотре довів, що українська ІТ індустрія займає передові позиції на глобальному ринку. 18 компаній з України у списку – це важливий показник дотримання найкращих міжнародних стандартів та якісно наданих послуг. За даними останнього дослідження IT Research 2.0., один ІТ спеціаліст у Львові створює 3,37 додаткових робочих місць в інших галузях, безпосередньо впливаючи на економіку міста», – сказав СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Загалом до рейтингу ввійшли 18 українських ІТ-компаній, що на п’ять компаній більше, ніж минулого року. До Топ-100 компанії потрапляють завдяки відгукам клієнтів, нагородам та сертифікатам, кількості працівників та динаміці зростання.

Share.