Середа, 29 Березня

Львівська сироварня витримує сир у каві і варить сирні «гудзики» з квітами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові сироварня «Сирні мандри» витримує сир у каві та вині і пропонує скуштувати сирні «ґудзики», пише Newfood.media.

Сироварню відкрили у 2012 році два офісні співробітники, які мали досвід роботи у комерції та маркетингу у великих українських компаніях.

Нині сироварня має кілька крамниць у Львові та розвиває культуру справжніх ремісничих сирів.

Виробники розповідають, що сформовані головки сиру занурюють в українське сухе вино з винограду сорту Мерло і витримують у діжках. А потім — відправляють на дозрівання у камеру.

Як наслідок — отримують напівтвердий сир із неймовірною ароматикою та скоринкою гранатового кольору. Сир пахне вином та виноградом.

Чеддер у каві

Інша ексклюзивна пропозиція – кавовий чеддер. Виготовляючи цей сир, за основу сировари взяли рецептуру англійського чеддеру та долали до нього львівського колориту – мелені кавові зерна.

Сир дозріває у камері 45 днів, а до того чеддеризоване сирне зерно витримують у кавовому розчині. Потім пресують і зовні теж натирають меленою кавою.

Також цікавий та оригінальний виріб перекусу – «сирні гудзики». Це своєрідні сирні мініатюри у формі наперстків.

«Сирні гудзики»

«Гудзики – сир ручної роботи. Спочатку ми варимо крем-сир з коров‘ячого молока, потім заповнюємо ним форми і через деякий час виймаємо. Витримуємо у камері від 2-х місяців. За час дозрівання вони зменшуються у розмірі у 2 рази», – розповідають у сироварні.

Зовні гудзики покривають, щоб на виході отримати 3 смаки: класичні (жовті), з квітами Аннато (помаранчеві) та з золою фруктових дерев (сірі).