Львівська меблева компанія «MEBLENS» перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Проєкт року – 2021» в номінації «Кухня»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівська меблева компанія «MEBLENS» за результатами відкритого онлайн-голосування перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Проєкт року – 2021» в номінації «Кухня». В конкурсі приймали участь сотні проєктів, серед яких організаторами (компанією «Будівельна Зірка») були відібрані найкращі 60, які і змагалися в трьохтижневому голосуванні.

Свої роботи представляли фірми з Києва, Черкас, Львова, Мукачева, Харкова, Ізмаїла, Мелітополя, Тернополя, Вінниці, Дніпра, Чернігова і ін. міст. Крім номінації «Кухня» конкурсанти змагалися за найкращий проєкт в категорії «Інтер’єр», «Медичні меблі», «Торгівельний центр», «Предметний дизайн», «HORECA» та ін.

«MEBLENS» – виробники корпусних меблів на замовлення з 14-річним досвідом та реалізованими проєктами по всій Україні. Крім того, їх меблі вірно слугують своїм власникам і за кордоном: Чехія, Англія. Маючи власне виробництво з широкими можливостями вони втілюють в життя мрії про ідеальні меблі та пропонують безліч цікавих, ергономічних рішень: відкриття тумб і шухляд на дотик (без ручок), внутрішня підсвітка (яка вмикається лише коли потрібно), бездротові зарядки (вмонтовані у стільниці). Вони мають можливість працювати з унікальними матеріалами, наприклад, кам’яним шпоном.

Крім естетики своїх робіт компанія зосереджує максимальну увагу на суворому контролі та відборі постачальників: усі матеріали є сертифікованими та перевіреними на ринку.

Не залишається осторонь компанія і благодійних проєктів. Весною цього року вони зобов’язалися висаджувати справжні дерева з кожного свого замовлення, де використовувалася деревина чи деревопохідні матеріали. В даний момент вже висаджено 215 дерев – початок реалізації екологічної ініціативи. Їх працівники використовують торбинки-шопери замість пакетів, а дизайнери радять своїм клієнтам встановлювати на кухнях смітники з можливістю сортування відходів.

Компанія «MEBLENS» – має власні салони у Львові, куди вони запрошують клієнтів на каву, щоб обговорити дизайнерський проєкт та надати консультацію по матеріалах.

Адреси салонів у Львові: Кульпарківська 226 В, Чорновола 16 Г.
Тел.: 067 972 2507
Офіційний сайт: https://meblens.com

Фотоматеріали кухні, що перемогла у конкурсі:

Share.