Субота, 26 Листопада

Львівська IT-компанія відкрила офіс в Швейцарії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія ELEKS зі Львова відкрила новий офіс в Цюріху, Швейцарія для розширення партнерських відносин як з вже існуючими, так і з новими швейцарськими клієнтами.

Як зазначає DOU.ua, плани на релокацію (переміщення) українських співробітників в швейцарський офіс поки невідомі.

ELEKS має офіси в Україні в Києві, Львові, Івано-Франківську та Тернополі. Станом на липень 2021-го в українських офісах компанії працювали 1775 спеціалістів, з яких технічних – 1413.

«ELEKS обслуговує швейцарських клієнтів уже понад 10 років і неухильно зростає з року в рік. У 2019 було створено спеціалізований бізнес підрозділ, який зосереджується саме на цьому регіоні. Незважаючи на світову кризу, ми нарешті зробили дуже важливий крок – заснували місцевий офіс ELEKS в центрі Цюріха », – заявила Ольга Клок, Customer Success Director в Південно-Західній Європі.

Як відзначили в ELEKS, відкриття нового офісу в Швейцарії дасть компанії можливість наблизитися до клієнтів, підвищити обізнаність про бренд і збагатити корпоративну культуру людьми, які мають інший погляд на вирішення складних проблем і технологічні виклики.

«Ми плануємо впровадити цифрову трансформацію як в класичні галузі, такі як фармацевтика та банківська справа, так і в інноваційні та зростаючі такі, як блокчейн і штучний інтелект. У 2021 році ми активно шукаємо партнерів, асоціації та спільні проекти з місцевими компаніями. Я рада представляти регіон і управляти бізнесом ELEKS в цій країні », – додала Ольга Клок.