Середа, 29 Листопада

Львівщина лідирує за кількістю двохсотбальників з мультитесту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цього року на Львівщині Національний мультипредметний тест на 200 балів з різних предметів написали 1426 людей. Із них 88 отримали максимальну кількість балів із трьох предметів. Це – найкращий результат з поміж усіх міст та областей по Україні. Про це Tvoemisto.tv розповіла керівниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Загальна кількість учасників, які отримали високі бали на мультитесті складає 1426. Це і львів’яни, і мешканці нашої області, так і переселенці, які захотіли писати тест у нас. З них по 200 балів із трьох предметів отримали 88 осіб, з двох предметів – 303, а максимальну кількість балів з одного предмету – 1035 людей», – каже Лариса Середяк.

При тому, за словами керівниці ЛРЦОЯО, найкращі результати майбутні студенти показали з математика (771 особа). З історії високі бали отримали 684 людей, а української мови – 450.

Загалом національний мультипредметний тест у Львові писали 16 493 людей, а у Львівській області – 9 123 людей. Тестування на Львівщині проходило у 13 містах – починаючи від Турки і закінчуючи Бродами, а саме у Дрогобичі, Стрию, Самборі, Червонограді, Городку, Яворові, Новояворівську тощо.

Учні яких шкіл написали мультитест найкраще у Центрі оцінювання якості освіти пообіцяли оприлюднити з наступного тижня.