Львів отримав від Познані два низькопідлогові автобуси

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польське місто Познань подарувало Львову два низькопідлогові великогабаритні міські автобуси. Щоб автобуси не їхали порожні, поляки повністю заповнили їх гуманітарною допомогою, інформує міський портал Познані. У неділю, 10 квітня, автобуси доїхали до Львова, пише ZAXID.NET.

Влада Познані передала два автобуси у відповідь на звернення міського голови Львова Андрія Садового. Під час нещодавньої конференції із мерами Асоціації польських міст Андрій Садовий повідомив, що більшість львівських автобусів поїхала на фронт, то ж місто потребує заміни, а також продуктів харчування та ліків.

«Якби кожне польське місто подарувало один-два автобуси і ще можна було б завантажити гуманітарну допомогу, це була б велика допомога», – цитує мера Львова сайт міста Познань.

Влада польського міста відреагувала на це прохання і у ніч з п’ятниці на суботу автобуси виїхали у бік українського кордону.

Обидва автобуси вживані і раніше їздили вулицями Познані – один з них Solaris Urbino 18, а другий – 12-метровий Man Lion’s City, обидва 2006 року випуску.

Як пояснив керівник MPK Poznań, яке займається пасажирськими перевезеннями у місті, Кшиштоф Достатні, «це робочі транспортні засоби, які до цього часу використовувалися на лініях Познані. Вони, безумовно, будуть корисними для перевезення людей у ​​межах міста чи до кордону, але також – якщо необхідно – для перевезення вантажів». Він додав, що в автобуси завантажили найнеобхідніші запчастини та подарунки від працівників міського транспортного підприємства та місцевих мешканців.

Міський голова Познані Яцек Яськовяк зазначив, що «ці автобуси є справжньою підмогою місту, яке віддало свої автобуси на фронт і водночас прийняло багатьох тих, хто втікає з окупованих територій. Переконаний, що техніка буде добре служити львів’янам та біженцям».