Субота, 18 Вересня

Львів впроваджує роздільний збір скляних відходів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Недавно на сортувальній станції львівської компанії «ГрінЕра», що займається вивезенням відходів з міста, відбулася поважна подія. Сюди привезли й розвантажили понад 30 контейнерів для роздільного збору скляних відходів.

Вже у найближчі дні контейнери з’являться поблизу комерційних закладів, які виявили зацікавлення долучитися до реалізації проєкту «Нуль відходів у дії» й сортувати власні відходи.

Це насамперед ресторани та кафе, готелі та торгові точки. Розташовані вони переважно в центральних районах міста.

Контейнери отримають на безоплатній основі представники готельно-ресторанних бізнесів Львова, які зацікавились участю у проекті та перебувають під обслуговуванням компанії.

У подальшому зібрані скляні відходи підуть на переробку.

Це дозволить їм відсортовувати скло, зменшуючи об’єм змішаних відходів. Далі разом з партнерами проекту мають на меті забезпечити також компостування органічних відходів.

Представник «ГрінЕра Україна» Тарас Колодій відзначає, що при цьому компанія готова надавати заохочувальну знижку (в межах до 20% на вивіз відходів) для тих, хто погодиться сортувати власні відходи.

Контейнери придбані в рамках реалізації проєкту «Нуль відходів в дії», який реалізовують Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, ТОВ «ГрінЕра Україна», ЛКП «Зелене місто», Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, ГО «Нуль відходів Львів».

Ініціатива підтримується в рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Новенькі контейнери були закуплені від компанії Ubi Eco з Дрогобича.

Share.