Вівторок, 30 Травня

Львів переміг у трьох номінаціях Kyiv Smart City Forum

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів переміг у трьох номінаціях на щорічному форумі Kyiv Smart City. З-поміж понад 100 міст України саме місто Лева визнали найкращим мобільним, екологічним та архітектурним містом.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, 8 жовтня Львів представив свої напрацювання у сфері використання розумних технологій на Kyiv Smart City Forum.

Зокрема, переможців визначали за критеріями:

  • «Найкраще мобільне місто» — перевезення, громадський транспорт, каршерінг, розвиток електро- та велоінфраструктури міста;
  • «Найкраще екологічне місто» — впровадження прогресивних еко-технологій, розумне поводження з відходами;
  • «Найкраще архітектурне місто» — успішне впровадження розумних систем в архітектурі та містобудуванні.

«З-поміж ста міст України наше місто визнали: найбільш мобільним – маємо багато нового комфортного громадського транспорту, розвиваємо велоінфраструктуру, найкращим екологічним містом – про компост органічних відходів і будівництво заводу вже знають всі, найкращим архітектурним містом – ми бережемо нашу архітектурну спадщину і розвиваємо нові проекти. Дякуємо колегам за визнання! Окремий респект нашому Управління ІТ – без їхньої роботи цих перемог не було б. Львів – найкращий. Але й багато роботи ще попереду! Продовжуємо позитивні зміни», – написав міський голова Андрій Садовий.

Зазначимо, Kyiv Smart City Forum — одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум присвячений популяризації впровадження інноваційних рішень у містах.

У кожній із номінацій відзначали переможців у 2-ох категоріях: міста до та понад 100 тис. населення.