Львів може отримати пряме авіасполучення з Гданськом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Аеропорт «Львів» може отримати пряме авіасполучення з Гданськом за допомогою польської авіакомпанії LOT.

Про це глава аеропорту «Гданськ» Томаш Клосковскі повідомив виданню fly4free.pl, інформує www.avianews.com. «Розмовляли з LOT, яка націлена, зокрема, на розвиток мережі маршрутів із Варшави, але дуже уважно придивляється до рейсів із Бидґоща і Познані до Львова. Якщо там будуть хороші показники, то компанія буде зацікавлена відкрити такі рейси і з Гданська», – розповів Клосковскі.

У 2016 році МАУ кілька місяців літала з Івано-Франківська до Гданська, однак припинила польоти. «Рішення про скасування рейсу було прийнято комерційним комплексом авіакомпанії МАУ на підставі аналізу економіки цього рейсу. На таке рішення вплинула також та обставина, що рейси до Гданська почала виконувати ще одна авіакомпанія-лоукостер», – прокоментували тоді ситуацію в прес-службі МАУ.

Нагадаємо, у травні LOT запустила третій щоденний рейс Варшава-Львів, який виконується з нічною стоянкою в українському аеропорту. У червні авіакомпанія почала здійснювати рейси між Львовом і Познанню. У серпні стартували польоти LOT зі Львова до Бидґоща.

Джерело: Твоє Місто

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР