Понеділок, 2 Серпня

Львів’яни за добу зібрали 225 тис. грн на лікування 14-річній дівчині з підозрою на Кавасакі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

14-річній Софії, яка лежить у Львівському ОХМАТДИТі з підозрою на хворобу Кавасакі, менш, ніж за добу зібрали всю необхідну суму на закупівлю дороговартісного препарату Біовен.

Про це повідомила керівниця благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська, передає Твоє Місто.

«Люди, ви – неймовірні! Необхідну суму для Софійки, яка перебуває в реанімації Львівської дитячої лікарні ОХМАТДИТ зібрали менш, ніж за добу! Дякуємо усім, хто відгукнувся на вчорашній допис: робив перепости, переказував кошти, шукав ліки і допомагав з логістикою. Ліки вже в лікарні і їх почали вводити. У понеділок будемо мати результат і одразу повідомимо, як все пройшло», – йдеться у дописі.

Стан 14-річної Софії залишається важким, але з позитивною динамікою. Найімовірніше, вона перехворіла на Covid-19, хоча ПЛР-тест, який їй зробили у лікарні, виявився від’ємним. Тепер під підозрою – хвороба Кавасакі. Вартість лікування препаратом «Біовен» становить 225 тисяч гривень.

Зазначимо, синдром Кавасакі або хвороба Кавасакі – гостре гарячкове захворювання дитячого віку, ймовірно іммуно-алергічного походження. Характеризується ураженням коронарних та інших судин з можливим утворенням аневризм, тромбозів та розривів судинної стінки. Навіть при інтенсивному лікуванні можлива смерть окремих хворих.

Share.