Вівторок, 28 Листопада

Львів фактично на 100% готовий до опалювального сезону – Садовий

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів фактично на 100% готовий до опалювального сезону за умови, що ситуація стабільна – є газ та електроенергія, повідомив очільник Львівської громади Андрій Садовий.

Але є проблема – російська агресія. Тому маємо бути готовими до різних надзвичайних ситуацій.

Якщо, наприклад, будуть уражені електричні підстанції, або ТЕЦи, тоді іншого варіанту, як зігріватися у пунктах обігріву, які облаштують в укриттях, не буде.

У Львові потенційно є 10 500 пунктів обігріву у житлових будинках.

Місто бере на себе підготовку до зими шкіл, всієї медичної системи та соціальної сфери у разі надзвичайної ситуації. Натомість пункти обігріву у будинках мають забезпечити управляючі компанії, ОСББ та інші.

Буржуйки не потрібно ставити у кожній квартирі окремо. А виключно в укритті для того, щоб за потреби мешканці могли там зігрітись.

Сьогодні на виїзному виконкомі мали змогу оглянути підвал, в якому вже встановили піч для обігріву. Процес монтажу зайняв 4 години.

Встановити їх потрібно до 1 жовтня. Якщо після цієї дати ваш підвал не буде готовим, залишайте цю інформацію на Гарячій лінії міста 1580.

Також всі мають придбати собі запас дров.

Будьте обережними! Не встановлюйте буржуйку, якщо не маєте відповідного досвіду. Робіть все виключно згідно з протоколом та порадами від служби надзвичайних ситуацій.