Понеділок, 22 Липня

Лукашенко звинуватив Україну в обстрілі Білорусі й наказав “взяти на приціл” противників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Україну в запуску ракет по території Білорусі та наказав своїм військовим “взяти на приціл” центри ухвалення рішень противників Мінська.

Про це розповів Лукашенко 2 липня на урочистих зборах з нагоди Дня незалежності, передає білоруське держагентство БЕЛТА та російське держагентство РИА Новости.

“Нас провокують. Мушу вам доповісти: три дні тому, може, трохи більше, з території України намагалися завдати удару по військових об’єктах на території Білорусі. Але, слава богу, протиповітряними комплексами “Панцир” вдалося перехопити всі ракети, які були пущені збройними силами України”.

Деталі: Лукашенко також заявив, що наказав військовим взяти на приціл центри прийняття рішень противників Мінська. Також він сказав, що Мінськ та Москва мають бути готовими протягом доби дзеркально відповісти на нібито агресивні дії Заходу.

При цьому самопроголошений президент переконує, що Білорусь не прагне воювати в Україні, і республіці ця війна “абсолютно не потрібна”.
“Я клятвенно вас запевняю: жоден солдат Білорусі на території України не воює”, – сказав він.

“Хочу сказати тим, хто переживає, буде Лукашенко воювати там чи ні: послухайте, ми воюватимемо – ще раз повторюю – тільки в одному випадку – якщо ви переступите останній метр нашої землі і вторгнетесь на нашу землю. Якщо ви вбиватимете наших людей, ми відповімо”, – заявив Лукашенко.

Водночас, самопроголошений президент вважає, що українська влада була б рада вторгненню Білорусі в Україну.

“Вони були б раді, я це точно знаю, якби ми туди увійшли. Їм це треба, тому що наказано “звідти”, і начхати їм на загибель мирних жителів. В українських політиків і президента політика одна: чим більше загине українців, тим більше він кричатиме на весь світ про звірства “фашистів із Росії та Білорусі””, – заявив Лукашенко.