Лукашенко пояснив, чому білоруські війська не допоможуть росії виграти війну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Нелегітимний білоруський президент Олександр Лукашенко заявив, що його 40-тисячне військо не зможе допомогли росії в агресії проти України, хоча і визнав, що його країна бере участь у війні по-іншому. Повідомило білоруське провладне інформагентство “Белта”.

Наші збройні сили, ну скільки ми там можемо їх задіяти, 35 – 40 тисяч, вони не вирішать проблеми (у війні проти України – ред.)”.

Білоруський диктатор заявив, що безпосередньою участю збройних сил Білорусь тільки “зробить гірше”. “Це не роль Білорусі в цьому конфлікті”, – сказав Лукашенко.

“Хоча я ніколи не відмовлявся, що ми не беремо участі в спеціальній військовій операції (війні проти України – ред.), за багатьма напрямками. Але ми не вплутуємося, нікого не вбиваємо, живу силу туди не вводимо. Тому що в цьому немає необхідності”, – додав він.

Лукашенко в чергове заявив, що потрібно з Росією “домовлятися розумно і говорити про мир”.

До слова, перед цим Лукашенко заявив, що президент України Володимир Зеленський має зупинитися і піти на мирні переговори з країною-агресором росією, якщо хоче уникнути величезних жертв і повного знищення України.