Літак Wizz Air, що летів до Львова, здійснив екстрену посадку у Вроцлаві

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Літак авіакомпанії Wizz Air (рейс W6 1843), що летів за маршрутом Вроцлав – Львів, через 100 кілометрів після вильоту з польського міста був змушений повернувся назад, повідомили Avianews.

У Wizz Air повідомили, що причиною екстреної посадки стала технічна несправність, не розголошуючи подробиць. Зрештою з затримкою у 6,5 год. літак прибув до Львова.

За інформацією Flightradar24.com, той самий літак зміг вилетіти назад до Вроцлава лише на наступний день – зранку 5 січня. Адже у Львові виявили нову несправність.

Це рейс W6 1843 з Вроцлава до Львова Wizz Air. Літак злетів о 11.20, але на висоті Стшельце Опольське його повернули назад і повернули в аеропорт Вроцлава.

«Я живу в Брохуві, почув гучний звук двигунів літаків, голосніше, ніж зазвичай, я перевірив додаток польоту airradar24 і побачив розвернутий літак на висоті всього 700 метрів, де зазвичай над Брохувом підходять до посадки на висоті 1200-1500 метрів. Шум від двигунів також був дивним», – писав виданню Gazeta Wroclawska очевидець пан Кшиштоф.

Share.