Лідерка партії «Голос» поскаржилася на низьку депутатську зарплату у 35 тисяч гривень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Народна депутатка та голова партії «Голос» Кіра Рудик поскаржилася на низьку зарплату депутатів у 35 тисяч гривень і анонсувала шляхи її підвищення.

Про це вона заявила у програмі «Перехресний допит» на 24 каналі.

«35 тисяч гривень не вистачає, звичайно. Я прийшла в політику з «подушкою», такою, достатньою. І зараз я її використовую», — сказала депутатка.

За словами Кіри, немає жодних доплат для її колег по фракції, у тих, у кого «немає такої подушки». Рудик назвала це «великою проблемою».

Важке життя депутата: Лідер партії "Голос" Кіра Рудик поскаржилася на маленьку зарплату. Лідер партії "Голос" Кіра Рудик поскаржилася на маленький розмір зарплати нардепа (35 тис грн.) І заявила, що з цим треба щось робити. За її словами, їй не вистачає цих грошей на життя і вона буде ініціювати її підвищення. Хочеться запитати, а як же бути решті населення у якого середня заробітна плата 10430 грн (за офіційними даними), пенсія 1500 грн, допомога на дітей 450 грн,??Kira Rudik може прокоментує і порадить, як жити їм???

Gepostet von Mikola Bogoslavets am Samstag, 20. Juni 2020

«Ми розуміємо, що, напевно, після місцевих виборів нам потрібно буде щось придумувати. Або ініціювати питання, або спробувати допомогти тим людям, в яких є така необхідність, влаштуватися на викладацьку діяльність, тобто отримувати доплату», — заявила вона.

У такому випадку, уточнила вона, з цих людей знімуть певну частину їхньої фракційної роботи, щоб вони «могли заробляти собі на життя».