П’ятниця, 19 Серпня

Лерос назвав Зеленського брехуном і “клоуном з 95 Кварталу”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Виключений із партії “Слуга народу” народний депутат Гео Лерос на своїй сторінці у Фейсбуці відповів президенту Володимиру Зеленському, який назвав його “зрадником і хабарником”.

Лерос стверджує, що Зеленський його оббрехав і нардеп направить заяву про злочин президента.

“Пане президенте, я ніколи не був чиновником, не клоун з “95 кварталу” та не ларьочний рєшала, мені хабарів не дают.

Ви всіх оббріхуєте як бабця, ця звичка у вас зберіглись ще з часів служби пропагандистом олігархів. Я направлю заяву про злочин, розкажете слідчим, де і у кого я взяв хабар.

Ви краще обережніше складайте гроші депутатам в конверти, щоб ненароком на них не було написано ДТЕК.

Щодо зрадника, запам’ятайте мої слова: ваш слід в історії – це матеріали справи про державну зраду”, – написав Лерос.

Також Лерос звернувся до нардепів “Слуги народу” та повідомив, що проти нього розпочали ще 2 кримінальні справи. Нардеп не уточнив, про які справи йдеться та чого вони стосуються.

Щодо виключення з фракції, то нардеп стверджує, що “ще нікого не виключали так підло, під тиском збираючи підписи за спиною”.

“Окрема зневага до Арахамії, який мені “зливав” інформацію з Офісу президента, а паралельно догоджав Зеленському та Офісу президента, допомагаючи “грати” проти мене, так само як він сьогодні озвучив брехливі темники Подоляка”, – каже Лерос.

“Зеленський просив себе називати просто Володя, багато хто вірив в його щирість, але в якийсь момент маски були скинуті, почалася узурпація влади, тотальна корупція, переслідування інакомислячих і злив інтересів держави. Тепер все тримається на страху і корупції.

Депутати повинні точно усвідомлювати ціну свого мовчання. Я навіть не про те, звідки їм платять великі гроші в конвертах, а що діяльність Зеленського небезпечна для національної безпеки. Верховна Рада – остання гілка влади, яка може зупинити це свавілля, далі вулиця…

Деякі слуги офісу президента намагалися мені закинути, що в команді потрібно мовчати, але я так не вважаю, ми даємо присягу народу України, а не Зеленському, тут не підходять бандитські поняття”, – сказав Лерос у коментарі для Української Правди.

Share.