Понеділок, 24 Січня

Легкові авто на в’їзді до України з Польщі чекають по 8-16 годин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У зв’язку з передріздвяним періодом на в’їзді в Україну з Польщі утворились величезні черги.

Як повідомила речниця Бєщадського відділення Прикордонної служби Польщі Ельжбєта Пікор, черги у цей період утворюються щороку, а цьогоріч свята ще й співпали з вихідними, пише “Польське радіо”.

“На чотирьох прикордонних переходах з Україною Підкарпатського воєводства посилюється передріздвяний рух. Протягом минулої ночі прикордонники обслужили 54 тисячі мандрівників”, – сказала Пікор.

16 годин мусять чекати ті, хто пересуваються легковими автомобілями через перехід Корчова – Краківець, на КПП Медика – Шегині – 8 годин.

У неділю кількість автомобілів у черзі зменшилася, однак на перетин кордону вантажівки очікують від 27 до 38 годин. Пікор каже, що на контрольно-пропускних пунктах задіяно усі смуги руху.

На кордонних переходах Люблінського воєводства подібна ситуація. На пункті пропуску Гребенне – Рава-Руська вантажівки на в’їзд в Україну чекають більше 20 годин, в черзі всього 200 автомобілів. Крім цього, 400 легковиків стоять у 7-годинному корку.

Аналогічна ситуація спостерігається на КПП Долгобичів-Угринів. Водії там чекають по 8 годин. Дещо краща ситуація на переході Зосин-Устилуг, де на обслуговування необхідно чекати приблизно три години.

Про автомобільні затори на західній ділянці кордону на в’їзд до України повідомили і українські прикордонники.

Наразі на кордоні з Польщею на в’їзд до України у пункті пропуску “Ягодин” перебувають 700 легкових та 400 вантажівок; на ПП “Краківець” – 800 легкових, 330 вантажних, 27 автобусів; “Устилуг” – 150 легкових автомобілів; “Угринів” -200 легковиків; “Рава-Руська” -150 легкових та 160 вантажних автомобілів; “Грушів” -200 легкових; “Шегині” – 230 легкових, 150 вантажних, 15 автобусів; “Смільниця” – 220 легкових авто.

На кордоні з Угорщиною у пункті пропуску “Тиса” – 150 легкових; “Вилок”- 50 легкових.

На кордоні зі Словаччиною у ПП “Ужгород”-100 легкових авто, на кордоні з Румунією у ПП “Порубне” – 95 вантажівок.

“У пунктах попуску на в’їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польському кордоні. Це пов’язано з тим, що багато подорожуючих планують потрапити напередодні Різдва (25 грудня – ред.) до своїх рідних та близьких, а ті, хто був за кордоном на заробітках або навчанні, повертаються на свята додому”, – зазначили у ДПСУ.

“На виїзд з України забезпечено безперебійний пропуск осіб та транспортних засобів, черг на кордоні немає”, – додали у відомстві.

Напередодні прес-служба Західного регіонального управління ДПСУ повідомляла про “значні накопичення транспортних засобів на кордоні з Польщею у напрямку в’їзду в Україну”.

Найбільше автомобілів та автобусів очікувало на оформлення перед пунктами пропуску “Краковець-Корчова”, “Шегині-Медика” та “Грушів-Будомєж”.

Share.