Середа, 29 Березня

Лавров відкидає можливість ядерного удару по Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністр закордонних справ рф Сергій лавров запевняє, що росія не розглядає можливості використання ядерної зброї в Україні.

Про це повідомили російські “Інтерфакс” та “РІА Новості” з посиланням на слова лаврова, сказані у вівторок в інтерв’ю каналу “India Today”.

Російські агентства по-різному цитують відповідь лаврова на запитання, чи росія розглядає можливість застосування ядерної зброї в Україні.

“Інтерфакс” подає таку відповідь: “Лише звичайне озброєння”.

“РІА Новості” цитує лаврова так: “На цій стадії ми розглядаємо опцію звичайних озброєнь”.
Крім того, лавров заявив, що росія починає в Україні наступну фазу “спецоперації”, тобто новий етап війни.

“Ця операція продовжиться, наступна фаза цієї операції зараз починається. Я впевнений, що це буде дуже важливий момент усієї спеціальної операції. Операція спрямована на повне звільнення Донецької та Луганської республік”, – заявив він.

При цьому голова МЗС рф знову намагається переконати, що Москва не збирається змінювати “режим в Україні”, оскільки “у народу має бути свобода вибору”.

Лавров продовжує наполягати на версії кремля: корінь війни – у бажанні США та Заходу правити світом та створити однополярний світ. Нібито США “закачували зброю в Україну”, щоб створити “плацдарм” проти рф біля її кордонів.

Хоча насправді озброєння в Україну почало надходити напередодні війни, коли розвідкам уже було відомо про дату російського вторгнення.

Нагадаємо, російська влада не раз брехала про свої плани щодо України: заперечувала наміри почати війну, виправдовуючи скупчення військ біля українських кордонів навчаннями; заперечувала намір окупувати Україну – але продовжує це робити 9-й рік; заперечувала складання списків на ліквідацію, про які повідомляли західні розвідки, – а тепер втілює їх на окупованих територіях України.