Львівщина, Київ та ще шість областей не готові послаблювати карантин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівщина, Київ та ще шість регіонів не можуть застосувати черговий етап пом’якшення карантину через показники інцидентності.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України та головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Сьогодні 10 червня, сьогодні черговий етап пом’якшення карантину. І пом’якшення карантину відбуватиметься для тих областей, які досягли епідеміологічних критеріїв, визначених постановою уряду про запровадження адаптивного карантину. Ми сьогодні маємо декілька областей, які не дотягують до показника інциндентності, і його перевищують. Зокрема, це місто Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська і Чернівецька області. Це ті області, які з сьогоднішнього дня не можуть застосувати черговий етап пом’якшення карантину”, – сказав Ляшко.

Для послаблення карантину кількість нових випадків захворювання в регіоні не повинна перевищувати 12 на 100 тисяч населення. У столиці цей показник дорівнює 15,23.

Окрім столиці, пом’якшити карантинні заходи не можуть на Волині – там показник інцидентності сягнув 16,58, Житомирщині – 13,17, Закарпатті – 16,67, Львівщині – 19, Тернопільщині – 12,04 та Буковині – 35,40.

Показники завантаженості ліжок для хворих на коронавірус та охоплення тестуваннями у всіх регіонах України перебувають у межах норми.

Нагадаємо, за вчорашню добу лабораторні центри в місті провели 411 ПЛР-тестів, з яких 78 — позитивні (з них — 45 це мешканці Львова).