П’ятниця, 12 Серпня

Львівський магазин пригощає школярів круасанами за високі оцінки з української мови

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Продуктовий магазин “Делікатес” на вул. Сулими та вул. Драгана у Львові пригощає школярів круасанами за високі оцінки з української мови, інформує 032.ua.

Фото відповідного оголошення на вітрині магазину опублікував у своєму Facebook речник ГУ ДСНС Львівщини Віталій Туровцев.

“Українська — це дуже круто. Акція для учнів 5-8 класів: покажи оцінку “10-12 балів” з української мови та отримай крусасан з начинкою на вибір. З любов’ю до дітей та з повагою до мови”, — йдеться у повідомленні.

“Ми вирішили чимось мотивувати дітей і на початку семестру запустили таку акцію. Я вважаю, що це дало непоганий результат і справді мотивувало дітей. Мені навіть говорили вчителі з сусідніх шкіл, що діти просять дати їм якесь завдання з української, щоб потім показати оцінку нам і отримати круасан. Батьки також позитивно відгукуються”, — повідомила журналістці 032.ua власниця магазину “Делікатеси” Галина Разувайлова

За її словами, за семестр акцією діти скористались кількасот разів, а сам магазин і надалі буде проводити подібні вікторини. Також магазин дарував невеличкі подарунки покупцям на Миколая у вигляді іграшок чи солодощів.

Share.