Вівторок, 27 Вересня

Львівських медиків безкоштовно возитимуть на роботу Uklon, UBER, Bolt та NextBike

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сервіси таксі Uklon, UBER та Bolt безкоштовно возитимуть львівських медиків на роботу під час карантину. Також до ініціативи доєднався сервіс прокату велосипедів NextBike. Про це у своєму дописі у Facebook зазначив мер Львова Андрій Садовий.

«Домовились з Uklon та Bolt про те, що сервіси возитимуть лікарів до праці безкоштовно. UBER також нам підтвердив інформацію, яку щойно оприлюднило МОЗ — вони в грі. У Львові до акції приєднується NextBike (оренда велосипедів). По кожному сервісу своя логістика. Зараз розішлемо інструкції лікарям», — йдеться в дописі мера.

Нагадаємо, з понеділка, 23 березня, рішенням міської комісії ТЕБ і НС скасовано безкоштовний проїзд для всіх пільгових категорій у громадському транспорті міста. Обмеження діятиме до завершення карантину.

Щойно домовились з Uklon та Bolt про те, що сервіси возитимуть лікарів до праці безкоштовно. UBER також нам підтвердив…

Gepostet von Андрій Садовий am Freitag, 20. März 2020

Служби таксі Uber, Uklon і Bolt будуть підвозити медиків до роботи, загалом, по всій країні. Як повідомляє пресслужба Мінінфраструктури, спільно з Bolt вони запускають проєкт із перевезення медичних працівників під час карантину. Медикам необхідно зареєструватися за посиланням, отримати промокод, яким зможуть безкоштовно користуватися до 3 квітня.

Uber також долучився до соціальної ініціативи й безкоштовно перевозитиме медиків під час карантину. домовленість передбачає 10 000 поїздок, які медичні працівники можуть здійснити, щоб дістатися до своїх лікарень та робочих місць.

Сервіс велопрокату NextBike, що достроково відкрив новий сезон у Львові, через карантин знизив ціни на сезонний абонемент:  замість 1150 грн його вартість до 5 квітня становитиме 850 грн. Лікарі та медичні працівники користуватимуться велосипедами у Львові безкоштовно. Деталі чи запитання у приватні повідомлення сторінки.

Share.