Понеділок, 24 Січня

Львівському «Концерну Електрон» 100 років

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівський ПАТ «Концерн-Електрон» відзначає 100 років свої діяльності.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Місцева влада Львова заявила, що місто пишається «Концерном Електрон» і вважає принциповою позицією підтримувати свого виробника. Зокрема за останні 5 років місто Львів замовило у концерну 135 одиниць транспорту: 10 тролейбусів, 9 трамваї, 1 електробус та 105 автобусів — 50 з них замовлено цього року та укладено угоду на їх обслуговування з виробником.

Цього року «Концерн Електрон» став переможцем тендеру на поставку місту 50 нових тролейбусів. З нагоди ювілею міський голова Львова привітав колектив «Концерну Електрон» і нагородив подяками від громади Львова працівників підприємства.

Нагадаємо, нещодавно львівський перевізник поповнив парк десятьма новими Електронами.

Підприємство спеціалізується на виробництві продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення. Концерн «Електрон» успішно впроваджує виробництво інноваційних продуктів та технологій в галузі автомобільного та електротранспортного машинобудування.

Країни, які є найбільшими експортерами продукції – Білорусія, Китай, Німеччина, США, Латвія, Литва, Нідерланди, Польща, Болгарія, Корея, Румунія, Франція.

В сукупності на підприємствах корпорації працевлаштували 756 працівників.

До складу концерну входять кілька підприємств, зокрема: ТзОВ СП «Електронтранс» – виробництво міського електротранспорту – низькопідлогових трамваїв, тролейбусів та електробусів підвищеної комфортності.

Також СП ТОВ «Сферос-Електрон», що спеціалізується на автономних рідинних підігрівачів, ресиверів, паливних баків, кермових колонок для транспортних засобів. Встановлення кліматичних систем, вентиляційних та сонячних люків, завод «Полімер-Електрон»  – виготовлення виробів різного рівня складності з полімерних матеріалів та пінополістиролу. Інструментальне виробництво.

Share.