“Львівські круасани” додали в меню російську мову, однак адміністрація вже відреагувала

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Один із найвідоміших у Львові мережевих закладів харчування “Lviv Croissants/Львівські круасани” додав у своє меню самообслуговування російську мову. Про це повідомив в соцмережах львів’янин Андрій Савенко.

Це викликало резонанс серед інтернет користувачів, однак в адміністрації прокоментували, що вже працюють над вирішенням цього питання.

Чоловік зауважив, що побачив такі табло на проспекті Свободи, 9, де знаходиться один із закладів мережі.

“Багато хто у Львові зараз палко підтримує МакДональдс за їхню позицію і розміщення електронного меню лише українською та англійською. А ось наші Львівські круасани чомусь пішли інакшим шляхом і їх табло має варіант вибрати мову окупанта. Я зробив зауваження і можливо адміністрація дослухається”, – написав він у своєму дописі.

І справді, в адміністрації мережі відразу відреагували на інцидент і повідомили, що змінюють мовні налаштування і забирають російську мову.

“Я керівник відділу маркетингу Lviv Croissants, хочу надати відповідь. Дякуємо за слушне зауваження, ми повністю підтримуємо державну мову. Термінал самообслуговування працює в тестовому режимі, тому була російська мова. Ми вже змінюємо всі налаштування і забираємо російську мову. Дякуємо всіх за реакцію і підтримку і слушні зауваження”, – відповіла Юлія Колбанова-Князик.

До слова, “Львівські круасани” заснована в 2010 році львів’янином Андрієм Галицьким, початок продажу франшиз почався в 2015 році.

У 2019 році Franchise Group опублікувала дослідження, в якому виділила найбільші за продажем франшизи на ринку України у 2018 році.

За результатами аналітики ринку франчайзингу, у Топ-4 успішних українських франшиз для покупки увійшли “Львівські круасани”, “Сімейна пекарня”, “Франс.уа” та “Арома Кава”.