Львівські депутати підтримали пропозицію запустити великі автобуси на маршрут №20

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Депутати Львівської міської ради підтримали пропозицію ГО «МІКЦ «За Якісний Транспорт» щодо запуску 15 автобусів великої вмістимості на маршрут № 20 (вул. Суботівська – вул. Польова).

Про це повідомляє ГО «За Якісний Транспорт».

Схема маршруту №20

“Мешканці Підзамче і Знесіння зможуть нормально добратись до місця призначення», – наголошується у дописі.

За словами голови організації Назара Товстиги, мешканці Підзамче та Знесіння у ранковий та вечірній час, через великий попит на транспорт, не можуть добратися до місць призначення. Особливо це відчутно на кінцевій автобуса №20 на вул. Польовій, де всі пасажири не можуть зайти в автобус через переповнений салон.

Відтак, представники організації звернулися до депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики з пропозицією задіяти на цей маршрут 15 додаткових автобусів великої вмістимості, які належать комунальному “АТП-1” і яке обслуговує цей маршрут. Депутати цю пропозицію підтримали, тож тепер все залежить лише від міських чиновників.

“Ми переконані – комунальне підприємство має достатньо власних ресурсів, щоб створити комфортні умови для пасажирів, а не миритись з лобізмом орендарів. Разом з автобусами, які місто придбало у рамках лізингової угоди, сумарна кількість власних транспортних засобів вище зазначеного перевізника складає 313 автобусів. Ми проаналізували, що 205 штук автобусів курсує на маршрутах, які обслуговує ЛКП “АТП 1″, з них – 60 орендованих і 145 власних. Отож, за нашими підрахунками з 215 нових автобусів марки Електрон і МАЗ не задіяно 92 одиниці рухомого складу”, – зауважив активіст.

За інформацією ГО “За якісний транспорт”, на маршруті №20 курсує 18 автобусів середньої місткості, які АТП-1 орендує у третіх осіб. При цьому, самі водії маршруту зазначають, що він є прибутковим, тож запуск великих автобусів себе окупить.

“Завдяки таким змінам, ми зможемо забезпечити більш комфортне пересування мешканцям мікрорайонів Левандівка, Підзамче, Знесіння як до центральної частини міста, так і до медичних закладів. А оскільки, автобуси марок МАЗ, ЛАЗ, Електрон пристосовані для перевезення маломобільних людей, осіб з малими дітьми, то згадані категорії зможуть легше вибратись із вказаних мікрорайонів до центральної частини або зробити там пересадку на інший маршрут, щоб добратись до місця призначення”, – додали учасники організації.

Share.