Четвер, 29 Вересня

Львівська мерія опублікували вимоги до роботи перукарень і салонів краси

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Андрій Садовий провів онлайн-зустріч з власниками перукарень та салонів краси міста, під час зустрічі обговорили правила роботи закладів після послаблення карантину.

Салони краси та перукарні готуються до відкриття з 11 травня, після послаблення карантинних обмежень.

“Ми не маємо права розслаблятися. Сьогодні у нас зафіксовано пік виявлених нових випадків захворюваності у Львові з часу карантину — 39 позитивних ПЛР за добу. Це дуже багато. Будемо дивитись, яка динаміка буде впродовж наступних днів. Наші наміри послаблювати карантин з 12 травня залишаються незмінними. Однак, якщо динаміка буде дуже різкою, то обов’язково будемо щось коригувати. Все залежить від того, як ви організуєте свою роботу. Ми прекрасно розуміємо, що наразі є дуже велика конкуренція, і буде перемагати той, то надаватиме найбільш безпечні послуги. Всі необхідні засоби індивідуального захисту мають бути обов’язково”, — зазначив Садовий.

Отже, мерія пропонує 3 етапи вимог, які будуть в протоколі для відвідувачів та роботи салонів:

Вимоги до відвідувачів. Усі відвідувачі, які приходить у заклад, мають пройти термометрію. Якщо відвідувач відмовлятиметься проходити цю процедуру, то салони можуть відмовити цій особі у наданні послуг, адже вона не пройде базові заходи безпеки. Якщо людина відмовляється при цьому покинути заклад, то адміністрація матиме повне право викликати поліцію.

Вимоги до працівників. Кожен працівник має проходити обов’язкову термометрію кожні 4 години або не менш ніж двічі на день. Після кожного відвідувача має дезінфікуватись місце, і при вході мають бути встановлені антисептики. Усі працівники повинні використовувати маски та рукавички та зберігати дистанцію 1,5 м. між кожним відвідувачем.

Вимоги до роботи салону чи перукарні. Мерія рекомендує, аби перші тижні обслуговування було лише за попереднім записом, щоб не створювати черг. Також радять закладам пропонувати лише безготівковий розрахунок, це зменшить зайвий контакт, який у нас виникає.

Share.