«Львівавтодор» знизив вартість абонементів на паркування авто

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ЛКП «Львівавтодор» у вівторок, 16 жовтня, почало продаж нових абонементів на паркування у Львові. Як розповів під час дискусії ZAXID.NET.TALK начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк, вартість нових абонементів буде трохи нижчою від тієї, яку анонсували минулого тижня.

Вартість місячного абонементу на паркування на закритих паркінгах, у першій та другій зоні становить 2800 грн (раніше анонсували 3,7 тис. грн), вартість квартального – 7 тис. грн, а піврічного – 12 тис. грн.

Вартість місячного абонементу на паркування у першій та другій зоні (окрім закритих паркінгів) становить 2100 грн (замість 2,7 тис. грн). Квартальний абонемент вартує 5,2 тис. грн, а піврічний 9 тис. грн.

Місячний абонемент на паркування лише у другій зоні (поза центром) становить 700 грн (замість 800 грн), вартість квартального абонементу становить 1,7 тис. грн, а піврічного 3 тис. грн.

У подарунок до кожного придбаного абонементу водіям даватимуть місячний проїзний на електротранспорт (коштує 150 грн).

Абонементи на паркування виписуватимуть на конкретну машину і їх можна придбати в операторів на закритих паркінгах: біля «Вернісажу» та на вул. Валовій. Квартальні та піврічні абонементи надійдуть у продаж з 1 листопада.

Всі абонементи мають захист від підробки.

Share.