Середа, 29 Листопада

Львів – серед лідерів по відвідуваності соцмережі Facebook в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За рівнем проникнення західні області є безумовними лідерами. Найнижчі показники на півдні та сході України. Про це йдеться в дослідженні «Facebook в Україні» компанії PlusOne.

За останні 2 роки Facebook в Україні став домінуючою соцмережею. Попри те, що в деяких країнах Європи та США аудиторія Facebook почала потрохи зменшуватись, українці продовжують долучатись до соцмережі.

Протягом останніх 5 років, завдяки блокуванню російських соцмереж, кількість українських користувачів Facebook суттєво збільшилась. Станом на грудень 2018 вже 30,95% українців користуються соцмережею (13 млн користувачів).

Найбільш активно Facebook користуються жителі західних областей України та Києва. Найнижчі показники на півдні та сході України.

Київ, Львів та Ужгород відзначились найбільшою відвідуваністю Facebook в Україні. Проте лідерство Києва зумовлене тим, що до столичних користувачів Facebook відносить також і велику кількість людей, які працюють в Києві, але проживають в навколишніх населених пунктах, тому фактичним лідером відвідуваності можна вважати Львів.

Зокрема, Київщина та Львівщина стали лідерами по користуванню соцмережею Facebook з мобільних пристроїв.

У 4 кварталі 2018 року українська аудиторія соцмережі зросла на 1 мільйон. За цим показником Україна стала 3-ю у світі, поступившись лише Індії та Філіппінам. Загалом за минулий рік кількість українських Facebook-користувачів зросла на 3 мільйони (+30%).

Окрім того, Україна є світовим лідером за часткою жінок – 59% українських користувачів соцмережі є жінками.

Серед населення віком від 18 до 24 років Facebook користується 68,28% – 2,1 млн українців. У віковій групі 25-35 – 4,6 млн Facebook-користувачів, це 62,43% від всіх жителів України в цій групі. Серед українців віком від 36 до 45 років Facebook користуються 3 млн осіб, це 48,18% від усього населення України цього віку.

Що цікаво, кожен 7 український Facebook-користувач адмініструє хоча б одну сторінку у цій соцмережі.