Львів посів 2 місце в рейтингу міст Європи, що мають економічний потенціал

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лондонське економічне видання Emerging Europe внесло Львів до рейтингу європейських міст, що розвиваються та є найзручнішими містами для підприємництва. Цей загальний рейтинг очолила угорська столиця Будапешт, Львів – сьоме. Львів зайняв друге місце у категорії «Економічний потенціал».

Чеська столиця посіла друге місце в цілому, випередивши переможця минулого року, Варшаву. Далі Любляна (столиця Словенії), Братислава (столиця Словаччини) і власне Львів, будучи одним із найбільших українських міст.

Економічний потенціал. Львів посів 2 місце

У межах щорічного огляду економічного потенціалу міст у країнах із зростаючою ринкoвою економікою Львів посів друге місце серед усіх країн у регіоні, обігнавши Київ і Харків, які разом із Кишиневом (Молдова) зайняли третю пoзицію. Дніпро отримав п’яте місце, Одеса – шосте, передає zaxid.net.

Emerging Europe також визначило переможців ще в семи номінаціях.

Найсприятливішим для бізнесу містом став Будапешт. Угорська столиця також є лідером в категоріях «Бренд» і «Підтримка місцевих oрганів влади». Львів не потрапив у Бренд, але очолив третю сходинку у другій категорії.

За індексом сприйняття бізнес клімaту перемогло польське місто Лодзь (Львів не потрапив в цю категорію), в номінації «Розвиток розумного міста» – Софія (Болгарія) і Таллінн (Естонія), а Львів на сьомому місці. Категорію «Інфраструктура і зв’язок» очолила Варшава (Львів не потрапив сюди), а «Якість життя» – Прага (Львів на сьомій сходинці).

У рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі, Кавказу, Балкан та Балтії з населенням понад 200 000 або столиці. Переможців визначили 70 запрошених міжнародних експертів і радників з інвестицій.

Щорічний рейтинг The Emerging Europe Awards 2020 – це вже третій випуск програми, в якій представлені найкращі країни Європи, що розвиваються: люди, громадські та приватні організації, а також проекти та ініціативи.