Понеділок, 22 Липня

Львів’яни, які підпишуть контракт із ЗСУ, отримають матеріальну допомогу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛМР надаватиме одноразову допомогу в розмірі 25 тис. грн. мешканцям міста, які перебувають на військовому обліку на території Львова та підписали контракт на строк не менше 3-х років для проходження військової служби у Збройних силах України.

Відповідну ухвалу прийняли депутати Львівської міської ради.

Згідно з ухвалою, виплата здійснюється за поданням військового комісара або командира військової частини з постійним місцем дислокації у м. Львові, із долученням витягів з наказів про зарахування у списки особового складу військових частин.

Як пояснила депутатка ЛМР Олена Пасевич, допомога стосується лише військовослужбовців, які є мешканцями Львова.

«Мова йде про мешканців міста Львова виключно. Згідно з даними за останні 5 років, прийом на контрактну службу відбувається так: при плані 600 осіб, в середньому прийом виконується на 65−70%, і з них лише 10% – це є мешканці міста Львова. Тобто це не перевищує 40−45 осіб. Якщо мова йде ще про тих контрактників по військовій частині міста Львова, то при підписанні ними контракту, так само в контексті останніх років, — це близько 20−25 осіб у рік. Тобто сукупна кількість таких військових — близько 70 осіб у рік», — пояснила Олена Пасевич.

Про це Андрій Садовий також написав на своїй сторінці у Facebook.

“Важливе рішення Львівської міської ради. Кожен львів’янин, який підпише контракт з ЗСУ до кінця цього року отримає 25 000 грн. Окрім того, всі, хто пройшов зону ООС і надалі буде отримувати 100 000 грн від міста (вже 2348 львів‘ян цим скористались)”, – йдеться у повідомленні.