Львів’янка здобула золото на Всесвітніх іграх майстрів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Старший викладач кафедри фізичного виховання НУ “Львівська політехніка” Оксана Заліско здобула “золото” на Всесвітніх іграх майстрів, що тривають в Інсбруку (Австрія).

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Так, на дистанції 30 кілометрів у лижних перегонах у своїй віковій категорії спортсменка фінішувала першою, випередивши росіянку на 35 хвилин.

У відомстві зазначили, що минулого року Заліско стала переможницею Кубка світу з лижних перегонів серед ветеранів спорту. У 2017 році у Швейцарії на Чемпіонаті світу з лижних перегонів серед ветеранівспорту вона у складі збірної команди України виборола 3-тє місце у гонці на 15 км класичним стилем.

Всесвітні ігри — міжнародні комплексні змагання з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор. Проводяться з 1981 року з періодичністю один раз в 4 роки, з 2001 року проходять під патронатом Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

Організатором Всесвітніх ігор є Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор (IWGA), утворена 1980 року з ініціативи керівників 12 спортивних федерацій, які прагнули до популяризації та підвищення статусу своїх видів спорту аж до включення їх у Олімпійську програму.

Share.