Львів’янка Надія Гордон потрапила в Tоп-10 інтер’єр-дизайнерів Чикаго

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Відразу 3 спеціалізованих видання для інтер’єр-дизайнерів включили емігрантку зі Львова Надію Гордон у топ-дизайнерів  міста Чикаго у США.

Видання Decorilla включило Надію в 10 Best Chicago Interior Designers. Про це інформує UaPost.

Увага до деталей, вдало підібрані колір та текстура гармонійно поєднуються в сучасному та перехідному (transitional) стилях інтер’єрів  Nadia Gordon Designs. Надія Гордон  вважає, що головне завдання дизайнера – зрозуміти бачення свого клієнта, розширити його та втілити у реальність його індивідуальний стиль, – йдеться у повідомленні.

Лайфстайл видання Jetsetty включило Надію у свій рейтинг Top 5 Interior Designers Anchored In The Windy City.

Українка за походженням Надія Гордон вважає, що секрет успішного проекту полягає у розумінні та розкриті бачення свого клієнта та подальшій його реалізації у інтер’єрі. Найбільша помилка, що може зробити дизайнер – це нав’язати своє бачення клієнтам. В результаті може вийти гарний інтер’єр, але він буде “чужим” для замовника, –  описує роботу Надії автор публікації.

Ще один  ресурс Decorill вказує Надію Гордон у своєму рейтингу Ten Finest Interior Stylist in Chicago.

У рейтингу також присутні Nate Berkus, Antony Michael та інші відомі дизайнери з Чикаго.

До слова, у 2005 році Надія Гордон емігрувала у США зі Львова. В 2013 році здобула диплом магістра за спеціальністю інтер’єр-дизайнер в  “Harrington College of Design”.

Share.