Львів’ян запрошують відвідати Місто професій у парку Франка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На заході діти мають можливість зрозуміти суть та значення представлених професій. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла засновниця проекту Тетяна Люлька.

25 травня з 12:00 до 16:00 у парку Івана Франка відбудеться дитячий профорієтнаційний захід «Місто професій».

На заході діти зможуть краще зрозуміти суть певних професій, які представлятимуть в ігровому форматі із використанням справжньої атрибутики та залученням фахівців різних галузей. Вхід у «Місто професій» вільний. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей діти починають «працювати». Цьогоріч на Місті професій діти зможуть «попрацювати», зокрема, рятувальниками, пожежниками, кінологами, вибухотехніками, поліцейськими, лікарями, соціальними працівниками, криміналістами, будівельниками, перукарями, агрономами, ветлікарями, діджеями, автослюсарями, продавцями, банкірами, кухарами, акторами, моделями, кравчинями.

Тетяна Люлька зазначає, що кожного року проекти присвячують різним темам, і цьогоріч це наука та технології. Відповідним спеціальностям відведуть найбільше локацій.

«Ми вважаємо що наша держава має величезний інтелектуальний потенціал, і ми повинні пояснювати молоді, а особливо дітям, чому престижні, наприклад, професії інженерів, а не лише IT-направлення», — каже вона.

За словами Тетяни Люльки, філософією проекту є виховання свідомого вибору.

«Коли людина займається улюбленою роботою, вона виконує її якісно та з любов’ю. Результатом такої роботи стає якісний продукт та послуги. Працівники, які представляють професії на заході, дійсно люблять свою справу і з задоволенням демонструють переваги улюбленої роботи, що сприяє формуванню у дітей правильного уявлення про майбутню кар’єру», — говорить вона.

Вперше захід пройшов в 2014 році в 12 містах України. Учасниками стали понад 40 тисяч дітей віком від двох до вісімнадцяти років. У 2015 році у Місті професій взяли участь майже 100 тисяч дітей в 25 містах України, а у 2016-му — майже 350 тисяч. У Львові цьогоріч організатори очікують понад 10 тисяч дітей-учасників.

Софія Панькуша