Львів’ян закликають пожертвувати 12 грн, аби нагодувати бездомних, котрі потерпають від карантину

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові започаткували акцію на підтримку безпритульних, яким допомагає місцева спільнота «Оселя». Формула акції полягає в тому, щоб пожертвувати 12 гривень протягом 12 днів та додатково долучити до неї 12 друзів та знайомих. Про це йдеться на сайті Української греко-католицької церкви.

Станом на 20 квітня, благодійникам вдалося зібрати близько 7000 гривень, але сама благодійна акція «Формула благодійності» триває до неділі, 26 квітня.

Проблема у тому, що унаслідок теперішньої кризи у Львові суттєво поменшало місць, де бездомні можуть похарчуватись. Тому Українська греко-католицька церква закликає небайдужих допомогти нагодувати їх, залучивши свої невеличкі заощадження у розмірі 12 гривень протягом 12 днів.

Унаслідок карантину безпритульні втратили можливість вести свій звичний спосіб життя, адже тепер немає змоги просити милостині біля церков, які тепер є порожніми, шансів зігрітися на вокзалах чи підбирати залишки їжі в кафе або ресторанах теж майже нема. Через це до спільноти взаємодопомоги «Оселя» почали звертатися більше осіб, аніж раніше. У спільноті всі охочі безпритульні у вівторок та четвер можуть отримати гаряче харчування. Людей все більшає, а продуктів, щоб нагодувати усіх, не вистачає.

Щоб допомогти у цій ситуації, свої зусилля зібрала благодійна організації «Фундація духовного відродження» ЛА УГКЦ, розповів керівник організації диякон Ігор Колбасюк:

«Спільнота «Оселя», як і багато інших організацій, потрапила у складну ситуацію. Бездомні, які раніше могли попоїсти в закладах громадського харчування, позбавлені через карантин цієї змоги. Також не можуть вони зараз просити про поміч біля церков. Тому спільнота «Оселя» звернулася по допомогу. І ми вирішили, що можемо стати у пригоді і попросити підтримки. Цю ініціативу ми реалізуємо у рамках фестивалю «Святкуймо Воскресіння разом», який через карантин перевели у формат онлайн. Для бездомних ми просимо пожертвувати 12 гривень, бо це 12-й фестиваль, 12 гривень – це середня ціна однієї хлібини, 12 гривень – це невелика сума, яку навіть люди, які через карантин не мають змоги працювати, зможуть пожертвувати. Також ми закликаємо кожного, хто візьме участь у акції, долучити 12 своїх друзів до ініціативи через Фейсбук».

Реквізити: 5168757376092955 – картка Приватбанку, БО «Фундація духовного відродження» (керівник – Колбасюк І.В.), призначення: Формула благодійності-Оселя.

Share.