Кулеба закликав світ бойкотувати Auchan, Alcampo, Leroy Merlin і Decathlon за відмову піти з ринку РФ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав клієнтів і партнерів з усього світу бойкотувати Auchan, Alcampo, Leroy Merlin і Decathlon, які відмовилися піти з ринку Росії, яку розв’язала війну проти нашої держави.

Про це Кулеба написав у Twitter 26 березня, пише ТСН.

“Відмовляючись припинити підприємницьку діяльність в Росії, Ашан Холдинг робить свідомий вибір для подальшого спонсорування російських звірств в Україні та отримання прибутків на крові. Я закликаю всіх клієнтів і партнерів по всьому світу бойкотувати Auchan, Alcampo, Leroy Merlin і Decathlon”, – закликав Кулеба.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 31-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

У відповідь на російську агресію низка світових та європейських компаній покинули ринок РФ, щоб не спонсорувати війну проти України.