П’ятниця, 3 Лютого

Кухарі львівського закладу “Кебаб Шеф” шокували містян танцями посеред вулиці

Кухарі “Кебаб Шефа” показали несподівані таланти: виявляється, вони можуть бути вправними не лише в кулінарному мистецтві, а й у мистецтві вуличних танців. Працівники відомого у Львові кебаб-ресторану спробували себе в несподіваному танцювальному амплуа. Що з цього вийшло – судити вам, адже спонтанний виступ кухарів записаний на відео та стрімко шириться українським інтернетом.

Прості та запальні рухи “заразили«» веселим настроєм і випадкових перехожих: спершу люди лише спостерігали, але, зрештою, не змогли залишитися осторонь та почали потроху приєднуватися.

Флешмоб був задуманий на честь запуску доставки у “Кебаб Шефі”, проте погляньте наскільки феєричним вийшов результат!

Тим часом, відео набирає популярності в інтернеті та скоро вже впевнено претендуватиме на звання “вірусного” ролика. І не дивно, адже дивлячись на таке, хочеться сміятись, радіти, та й самому почати пританцьовувати, ще й з друзями поділитися таким настроєм. А потім, безсумнівно, піти та перекусити до “Кебаб Шефа: судячи з того, як відповідально та безпосередньо кухарі підійшли до танцювального флешмобу, до приготування страв ставляться ще натхненніше (бо інакше були б танцюристами, а не кухарями, самі подивіться на цю пластику!).

Що говорять відвідувачі?

В коментарях до відео у соцмережах буквально “тусується” молодь, саме у молодих людей акція викликала серйозний резонанс: по-перше, що ще веселого могло трапитись на вулицях Львова посеред січня, та ще й в неділю, коли всі або по домівках, або в церкві? По-друге, в рамках флешмобу ще й знижки роздавали, та такі, що можна було купити кебаб лише за півціни!

Отож, молодь тішиться, кебаб готується, кухарі танцюють прямо на кухні… Чи ні? Ой, дивіться самі, адже, як відомо, “говорити про танці та музику – то все одно, що танцювати про архітектуру”. В 21 сторіччі негоже читати нудні тексти, коли є відео! Тож дивіться, а почитати можна і газету 🙂

*Партнерська публікація