Середа, 29 Березня

Крейсер “Москва” після ураження ракетами перекинувся і почав тонути – ОК “Південь”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Флагман Чорноморського флоту Росії – крейсер “Москва” почав тонути. Про це повідомив офіцер Оперативного командування “Південь” Владислав Назаров.

За його словами, крейсер був уражений ракетами “Нептун” в Чорноморській операційній зоні та отримав суттєві пошкодження.

“Виникла пожежа. Інші одиниці корабельного угруповання намагалися надати допомогу, але шторм і потужний вибух боєзапасу перекинули крейсер і він почав тонути”, – заявив Владислав Назаров.

За інформацією офіцера ОК “Південь”, для висадки десанту на одеське узбережжя – умови несприятливі, та загроза ракетних атак як з моря, так і з тимчасово окупованого Криму залишається.

Слід зазначити, що Міноборони рф поки що не підтвердило, що крейсер “Москва” пішов на дно. Стверджується лише, що на кораблі внаслідок детонації боєприпасів сталася пожежа, а весь екіпаж зараз перебуває на березі.

Режим рф визнав, що крейсер “Москва” зазнав серйозних пошкоджень. За попередніми даними, відбулася детонація боєприпасів.

Згодом на росії повідомили, що осередок спалаху на крейсері “Москва” локалізовано, відкритого горіння немає, а вибухи боєприпасів припинено.

Крейсер “Москва” нібито зберігає плавучість. Основне ракетне озброєння не пошкоджене. Вживаються заходи для буксирування крейсера в порт.