Середа, 30 Листопада

Компанія EVA перевела роботу на львівський склад та шукає можливість відновити поставки у “гарячі” області

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія EVA перевела роботу інтернет-магазину на ресурси складу у Львові, шукає водіїв та можливість відновити постачання до низки областей, де йдуть активні бойові дії. Про це йдеться на Facebook-сторінці компанії.

“Разом із партнерами та постачальниками визначили області та міста, куди ми можемо доставляти замовлення. На жаль, поки що цей список виключає Херсонську, Чернігівську, Київську, Сумську, Харківську, Донецьку та Луганську області. Однак ми продовжуємо разом з нашими партнерами шукати можливості, щоб якнайшвидше стати доступними клієнтам у цих галузях та оперативно реагуємо на зміну ситуації по всій території країни”, – йдеться у повідомленні.

Наразі в компанії повністю перевели роботу інтернет-магазину EVA.UA на ресурси складу у Львові, який було запущено минулого року.

Незважаючи на зростання цін закупівлі в магазинах мережі, утримують ціни на товари першої необхідності за рахунок відмови від торгових націнок. До замовлення через сайт станом на 10 березня доступно понад 60 тисяч товарів.

Наразі продовжують роботу 845 магазинів EVA.

Раніше співробітники магазинів змушені були закрити вікна торгових залів захисними панелями задля більшої безпеки покупців та персоналу, а колектив головного офісу у Дніпрі брав участь у зведенні укріплень на вулицях міста.