Комікс про Сихів «Троє проти зла» вийшов тиражем у 2 тис. примірників

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сихів з’явився у коміксах. Історія про трьох товаришів, що борються проти зла, вийшла тиражем у 2 тис. примірників, пише Zaxid.net.

Цей комікс «Троє проти зла» вже має свій тізер. І навіть музику йому подарував гурт «Омана». Двоє авторів Тарас Ярмусь, що родом з Рівненщини, та львів’янин під псевдо Ярослав Фуджак працювали над сихівською історією рік.

За сценарієм, який зародився у Ярослава, ще колись за останньою шкільною партою, троє друзів потрапляють в паралельний світ.

«Один Роман потрапляє туди не за своєю волею. Його викрадають. А Антон і Орест відправляються за ним для того, щоб врятувати. Борються вони проти зла, як написано в назві. А зло… воно велике і невизначене», – розповів про сюжет коміксу його співавтор Ярослав Фуджак.

До коміксу потрапили визначні місця Сихова, розповів Ярослав Фуджак:

«Сюжет починається біля 96-ої школи. В нас там є «Барахолка». Якраз там Ромко проходив. І виліз Песеголовець, такий великий вовк злий, і вкрав його. Бо там, мовляв, є телепорт, в який вони потрапляють – їх затягує».

Історія зароджувалася спершу в олівці. Відтак рисунки сканували на комп’ютер. І заливали фарбами. Графічна повість поєднує демонологію, казки – тут «Ох», «Рукавичка», «Котигорошко», а також фентезі.

«Коли ми дивимося Спайдермена, то думаємо: «Вау, як прикольно!». А для жителя Нью-Йорка, який просто купив цей комікс, це просто комікс про їхній район, де є якийсь чувак, який там щось робить. З Сиховом така ж сама історія. Наш комікс – це спробувати щось зробити довкола свого району. І показати людям, що там де ти живеш, теж щось відбувається», – додав Ярослав Фуджак.

Аби пропагувати своє, українське, хлопці на «Спільнокошті» збирали гроші на цей проект. Просили 25 тис. грн, а зібрали 35 тис. Отож, кажуть, очікуйте на продовження. Бо це буде трилогія.

Придбати комікси можна у “CoMMuNa” 2-й поверх, Галицька вулиця, 1

Share.