Неділя, 24 Вересня

Командира підводного човна рф знищено, відслідковуючи його у мобільного додатку Strava

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За даними журналістів, командир підводного човна, який міг обстрілювати Вінницю, практично завжди дотримувався одного маршруту пробіжок. Це могло допомогти вбивці вибрати відповідне місце для розстрілу.

Людина, яка вбила в Краснодарі заступника начальника відділу мобілізації Станіслава Ржицького, могла прорахувати маршрут його пересування завдяки додатку Strava.

Ржицький регулярно ділився з користувачами спортивного додатка результатами своїх пробіжок.  Зазначається, що він практично завжди дотримувався одного й того самого маршруту.

Ця обставина могла допомогти вбивці вибрати відповідне місце для розстрілу російського військового.

На ранковій пробіжці 42-річний Ржицький дістав чотири поранення та загинув на місці.

Ржицький раніше проходив службу на флоті й командував підводним човном “Краснодар”, укомплектованим ракетами “Калібр”. За даними розвідки України, його підводний човен був задіяний в атаці на Вінницю в липні минулого року. Ракети “Калібр” випускалися з акваторії Чорного моря.

За інформацією українських розвідслужб, російський військовий дійшов висновку про те, що завдавати ракетні удари з високим ризиком для цивільних неефективно. Судячи з усього, його ліквідували свої ж за відмову виконувати бойові накази та піддавати ракетним обстрілам мирні українські міста.

Ба більше, людина з такими ж ім’ям і прізвищем числиться в базі “Миротворця”. Згадується про те, що він був командиром підводного човна “Алроса”.

На сайті тепер є й дата ліквідації Ржицького: 10.07.2023 року.