Вівторок, 21 Вересня

Коли у Львові запрацюють торгові центри: перелік, дати і умови

Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 травня свої двері відчинила торгова галерея “King Cross Leopolis”, що у Сокільниках на виїзді зі Львова. Проте тимчасово всі магазини працюватимуть до 20:00. Ковзанка, розважальна зона та фудкорт ще не працюють.

Із понеділка, 18 травня, у Львові відновлює роботу 90% магазинів торгово-розважального комплексу “Victoria Gardens”. Окрім цього, у ТРК вже працюють супермаркет “Сільпо”, перукарні, магазини із товарами для тварин, для дому, із косметикою, аксесуарами та побутовою хімією, технікою та електронікою, а також ювелірні. Про це пише “Твоє місто”.

Відкритими теж є: відділення Нової пошти, обмін валют, хімчистка, працюють платіжні термінали і банкомати.

Також у понеділок відкриють магазини одягу, білизни та взуття “ТРЦ Форум Львів”, що на вул. Під Дубом, 7б. Закритими залишаються: розважальна зона та фуд-корти. Детальніший графік роботи магазинів торгового центру можна дізнатися за посиланням.

У спортивно-торгово-розважальному центрі “Спартак” вже відкрили низку магазинів, проте вони працюють за новим графіком. Також тут працює хімчистка, відділення нової пошти, аптека та супермаркет. Детальніше тут.

Із вівторка, 19 травня, у Львові відновлює роботу “ТВК “Південний”, що на вул. Щирецькій, 36. Однак школа, дитячий садочок, фудкорти та зони розваг у торговому комплексі, а також спортивні центри наразі залишаються закритими.

Відвідувачів просять дотримуватися вимог безпечного перебування у громадських місцях: зберігати дистанцію, одягати маски, не переміщуватися групами, де більше двох осіб (окрім дітей із батьками).

До слова, 15 травня у місті відкрили візові центри, магазини з одягом, білизною, взуттям і продовольчі ринки. Це стосується лише тих магазинів, що мають прямий вихід на вулицю. Із 18 травня повинні запрацювати магазини одягу і взуття в ТРЦ, а також міські поліклініки для амбулаторного лікування.

Причина того, що ТРЦ “King Cross Leopolis” відкрився раніше, ніж інші торгові площадки у Львові тому, що ця галерея знаходиться під юрисдикцією області, будучи за межами міста Львова. У Львові ж міська комісія дозволила працювати магазинам одягу, білизни та взуття, які розташовані в торгових центрах з 18 травня.

Share.