Коли на площі Двірцевій запустять новий фонтан і яким він буде

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На площі Двірцевій у Львові тривають завершальні роботи з реконструкції. Як повідомила директорка ЛКП “Львівавтодор” Оксана Єстеферова, торік завершили роботи на правій частині площі, а цьогоріч вони тривають на лівій частині.

Так, на початку серпня очікується відкриття фонтану.

“Уже встановлені мостики до фонтану. Підрядник очікує підключення напруги до електромереж. Зараз на завершальному етапі погодження договору про підключення напруги до фонтану. Буде зроблене тестування, й опісля відбудеться облицювання коло самих мостиків фонтану. Відкриття фонтану плануємо в першій декаді серпня”, — прокоментувала Оксана Єстеферова.

Фонтан буде у вигляді потічка, навколо по площі будуть нові висаджені дерева та вуличні меблі.

Уздовж фонтана буде чотири пішохідні місточки, форсунки та освітлення.

Скріншот з відео Зручне місто / Ютуб

Фонтан мав бути на третину більший, оскільки мав заходити на територію майбутнього підземного паркінгу. Втім, поки що площу відкриють у такому вигляді, оскільки реалізація підземного паркінгу затримується. Другу частину фонтану обіцяють реалізувати після будівництва паркінгу.

Концепція площі Двірцевої продовжується й на вулиці Чернівецькій, яку вже розпочали реконструювати, а також сквер на площі перед вокзалом.

Замовником робіт з реконструкції пл. Двірцевої є ЛКП “Львівавтодор”, а виконавцем робіт, відповідно до тендеру — ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

Нагадаємо, проектом реконструкції площі Двірцевої було передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту та кількості зупинок, облаштування громадського простору та сучасного фонтану тощо. Згідно з договором, укладеним з підрядною організацією, вартість робіт становить 165,5 млн. грн.

Share.