Понеділок, 6 Грудня

Коли будуватимуть дороги на вул. Вернадського і Ряшівську

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові зараз активно ремонтують існуючі важливі дороги та магістралі. Натомість вже понад вісім років у Львові намагаються збудувати нову вулицю, яка з’єднає Львівський аеропорт та стадіон на Стрийській і розвантажить вулиці Виговського та Володимира Великого – Ряшівську. Аналогічно вулиця Вернадського у Львові поблизу автовокзалу активно розбудовується, втім ще від Євро-2012 вона залишається недобудованою: у 2011 році встигли збудувати лише 1,3 км вулиці, не завершивши до кінця всі роботи. Втім вона досі залишається мало освітленою та фактично без тротуарів.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про плани щодо будівництва нових доріг у місті.

«Щодо вулиці Вернадського. Так, згідно з генеральним планом, дорога має бути побудована, і ми зараз знаходимося в стадії проектної частини. Але мало хто знає, що велика частина цієї дороги проходить крізь Пустомитівський район. Там, в межах червоних ліній повіддавали ділянки в приватну власність. Ми зараз поступово вирішуємо це питання», – розповів Андрій Садовий.

За словами очільника Львова, в місті ще планують зробити дорогу Ряшівську, яка має бути від вулиці Кульпарківської до летовища. Також будуватимуть дорогу на вулиці Суботівській, яка з’єднає Рясне-2 з Левандівкою.

У лютому 2018 року депутати міської ради повернулися до будівництва вулиці та погодили ЛКП «Львівавтодор» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою для будівництва Ряшівської.

Приблизне місце розташування нової дороги за ДПТ

Недавно повідомлялось, що вул. Суботівська пролягатиме під залізничною станцією Клепарів, то ж для її будівництва доведеться збудувати тунель. Загальний кошторис проекту становить близько 800 млн грн, утім після розробки робочого проекту цю суму можуть зменшити або збільшити, розповіла заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк,

За її словами, проектування вулиці розділили на дві частини: саму дорогу і тунель, що має пролягати під залізничними коліями станції «Клепарів». Обидва проекти мають пройти експертизу, після чого, приблизно у березні наступного року, оголошуватимуть тендери на самі роботи.

Водночас, на думку Андрія Садового, некоректно починати нову дорогу, коли ще не закінчений ремонт всіх існуючих магістральних доріг. Тож у Львові спочатку обіцяють закінчити почате, а тоді – взятись за будівництво нових доріг.

Share.