Вівторок, 30 Травня

Кількість сміття на перевантажувальній станції у Львові сягла 6 тис. тонн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Станом на 23 липня кількість сміття на перевантажувальній станції компанії «АВЕ Львів», що на вул. Північній у Львові зросла до 6 тис. тонн. Десять днів тому на станції було накопичено близько 4 тис. тонн сміття. Про це пише Zaxid.net.

Масштаби сміттєзвалища добре видно на відео, знятого у неділю, 23 липня, із квадрокоптера. Перевантажувальна станція, яка призначена для тимчасового перезавантаження сміття на великі смітєвози, що мали б оперативно вивозити ТПВ на полігони, перетворилась фактично на нове міське сміттєзвалище.

Про суттєве збільшення твердих побутових відходів на вул. Північній говорить заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

«На вулиці Північній суттєво збільшилась кількість сміття. Тут, фактично, утворили міні-звалище. З відео видно, що обсяг накопичення сягає десь 6 тисяч тонн. Відомо, що сюди відходи вивозить компанія «АВЕ Львів», не виключено, що й інші перевізники», – повідомив Сергій Бабак.

Разом з тим ситуація на перевантажувальних станціях інших крмпаній, які займаються вивезенням сміття зі Львова, нормальна, ТПВ вивозять вчасно і в повному обсязі.

Як інформував ZAXID.NET, із 30 червня офіційно вивезення сміття зі Львова координує ЛОДА. Згідно з укладеною угодою, розрахованою на два роки, мерія платитиме за ці послуги 300 млн грн в рік. Того ж дня голова ЛОДА заявив, що Львів очистять від сміття до середини липня.

Раніше у ЛОДА обіцяли повністю очистити станцію на Північній до кінця липня.

Джерело