Вівторок, 21 Вересня

Кільце в районі вулиць Шевченка, Левандівської та Залізничної будуватиме «Онур»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кільце в районі вулиць Шевченка, Левандівської та Залізничної будуватиме ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл». ЛКП «Львівавтодор» має намір підписати угоду з підрядником на 89,6 млн грн.

Участь у торгах, крім «Онуру», взяло ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1», яке пропонувало збудувати кільце за 93,1 млн грн при очікуваній вартості робіт 94,5 млн грн.

Після реконструкції у районі вулиці Шевченка, Левандівської та Залізничної з’явиться кільце з новим проїздом на три смуги. Для цього підрядник має прокласти новий проїзд на місці закинутих будівель між Залізничною та Левандівською. Збудувати кільце мають менше ніж за рік.

Квазі-кільце має зменшити навантаження на вулицю та дати можливість додаткового виїзду на Городоцьку для мешканців Рясного та Левандівки.


Нагадаємо, що реконструювати саму вулицю Шевченка мають трьома відтинками: збудувати квазі-кільце, далі перейти до частини від Хорватської до Ярослава Мудрого й далі до вул. Залізничної. Цього року в бюджеті розвитку на будівництво кільця передбачили понад 100 млн грн.

Share.