П’ятниця, 17 Вересня

Хорватія та Чорногорія затвердили нові правила в’їзду для українських туристів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Хорватія та Чорногорія змінили правила в’їзду для українців.

У Хорватії прийняли рішення про необхідність обов’язкової 14-денної самоізоляцію для громадян третіх країн, зокрема, для України. Про це заявив посол України у Хорватії Василь Кирилич.

“В ніч на 11.07. Хорватія прийняла рішення про обов‘язковість 14-денної самоізоляції для громадян третіх країн, в т.ч. для України, які в‘їжджають до РХ. У разі наявності тесту на Covid-19 не давніше, як 48 годин, – без самоізоляції. Детальніше згодом”, – написав Кирилич у Twitter.

Посол не уточнив, чи стосується ця вимога громадян, які організовано прибувають на відпочинок авіарейсами. Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень.

Також Чорногорія змінила правила в’їзду.

Відтепер українцям та білорусам дозволено в’їзд у Чорногорію без додаткових обмежень в зв’язку із епідемією COVID-19 лише в випадку організованого прибуття повітряним транспортом на умовах, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.

На практиці це означає, що для авіапасажирів рейсів з України та Білорусі наявності тестів не вимагається,  тоді як мандрівникам,  що прямують до Чорногорії наземним транспортом, потрібно мати негативний тест на коронавірус, роблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

Share.