Кардіоцентр у Львові закрили на карантин через коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівський обласний клінічний кардіологічний центр закрили на карантин через поширення коронавірусу. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Кардіологічний центр не приймає хворих з 2 до 22 червня. У дев’ятьох медпрацівників закладу лабораторні тести підтвердили коронавірус. Також багато медиків на лікаряному із підозрою на коронавірус, але результатів тестувань ще нема.

«Підтверджені випадки захворювання на коронавірус були і серед пацієнтів, і серед лікарів. Пацієнтів перевели у лікарні, де лікують хворих з коронавірусом. Частина лікарів з підтвердженим діагнозом є у лікарнях, частина лікується вдома. Наразі маємо 9 підтверджених випадків серед медпрацівників. Але медиків, які зараз на лікарняному дуже багато. Та поки нема результатів досліджень, невідомо, який у них діагноз», – каже Марія Давимука.

За словами Марії Давимуки, ті медпрацівники, які контактували з хворими пацієнтами і медиками, пішли на самоізоляцію як контактні. Вони звернуться до сімейний лікарів і їм відкриють лікарняний. Медики, які ще не були у відпустці, оформили її зараз. Ті ж працівники, які вже відпустки використали, пішли у відпустки за власний рахунок.

На жаль, на результати ПЛР-досліджень доводиться чекати дуже довго. Марія Давимука розповіла, що у них був випадок, коли працівники, що контактували з хворими на коронавірусну інфекцію, чекали на результат 12 днів. Серед них була працівниця, в якої захворювання проходило безсимптомно і вона ходила на роботу.

Куди ж тепер звертатися хворим, у яких виникне інфаркт чи інші проблеми з серцем? Це питання керівництво департаменту охорони здоров’я ЛОДА вирішить з міським управління охорони здоров’я найближчим часом.

Share.