Кандидати в мери Львова сплагіатили агітаційний ролик у мера Варшави

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Окремі українські політики, зокрема, ті, котрі балотуються в мери Львова, скопіювали ідею агітаційного передвиборчого ролика у нинішнього мера Варшави Рафала Тшасковського, який тоді боровся за президентське крісло у Польщі. Про це іронічно розповіли журналісти Телебачення Торонто у своєму гумористичному шоу.

“Кандидати в мери зухвало шкарлетять! Це перший випадок в історії, коли депутати від Європейської солідарності, Самопомочі, Голосу та Свободи об’єдналися…. щоб «вкpасти»… ще до виборів, при чому у іноземця. Дуже смішно, коли кандидати йдуть на вибори і обіцяють не крaсти. А потім ламаються ще на рівні передвиборчої агітації та програмних засад”, – йдеться у відео Телебачення Торонто із Майклом Щурем.

Кандидати в мери зухвало шкарлетять!

Адаптивне! 🙃 Кілька політиків вкрали агітаційний передвиборчий ролик у мера Варшави Рафала Тшасковського. Це перший випадок в історії, коли депутати від Європейської солідарності, Самопомочі, Голосу та Свободи об’єдналися, щоб шкарлетити. Дуже смішно коли кандидати йдуть на вибори і обіцяють не красти. А потім ламаються ще на рівні передвиборчої агітації та програмних засад.

Gepostet von Телебачення Торонто am Dienstag, 6. Oktober 2020

У липні 2020 року Рафал Тшасковський брав участь у Виборах Президента Польщі, 13 липня 2020 поступився голосами поточному президенту Анджею Дуді з мінімальною перевагою менше 2%.

Відео мера Варшави під назвою “Мій Дім”, було опубліковано значно раніше за відео українських політиків, набрало майже 900 тисяч переглядів і стало дуже нетиповим для представлення своєї особистості. Ролик мера Варшави – це своєрідне особисте зізнання кандидата про найближчих йому людей і цінності.

У ньому він показує все своє життя та рідних людей, починаючи змалку і аж дотепер, зображуючи кадри тих місць, через які йому довелось пройти – дім, школа, університет, робочі місця тощо.

Ось ці всі політичні відеоролики, які підозрюють у плагіаті:

Кандидат в Львівську ОТГ Руслан Кошулинський опублікував аналогічного зразка відео. Видається, що навіть музика до відеоролика Руслана Кошулинського подібна до роботи колеги із Варшави. Його ролик з’явився найпершим з львівських кандидатів (122 тис переглядів).

“Не крaсти” закликає Олег Синютка у своєму відео, що є девізом. Він опублікував це відео наступним (4 тисячі переглядів).

Ярослав Рущишин з “Голосу” також використав ідею, опублікувавши наразі останнім (305 тисяч переглядів).

Бізнесмен від “Самопомочі” Богдан Станіславський, теж створив копію ролика мера Варшави. Цей політик бореться за лідерство на Івано-Франківщині за посаду голови Коломийської ОТГ. Його відео з’явилось найпершим серед чотирьох (16 тисяч переглядів).